Longo kohta

Head autod headele inimestele

Meile meeldib see lihtsana hoida. Seetõttu lubame klientidele lihtsalt häid autosid, laia mudelivalikut, ausat, arusaadavat tehingut ning kogu protsessi täielikku läbipaistvust. Ja me peame nendest lubadustest kinni.

Uurige lähemalt, kuidas Longos autosid ostetakse ja ette valmistatakse.

Auto ostmine pole kunagi varem olnud nii lihtne! Täpselt selline auto, nagu piltidel, hinnaga, mida veebilehel näete. Aus, lihtne leping, ilma väikese kirjata ja turvaline tehing. Lisaks garantii igale meie sõidukile.

Ei saa meile külastada? Toome auto otse teie ukse ette.

Lihtne, käepärane ja teie tingimustel – vaadake lisateavet Longost auto ostmise kohta.

Meie lugu

Alates Longo loomisest 2018. aastal oleme olnud kasutatud autode tööstuse moderniseerimise keskmes, esitledes sellele ärile uut lähenemist ja kasvades pidevalt, et saada usaldusväärseks piiriüleseks nimeks. Meie pühendumus innovatsioonile ja tipptasemele on toonud meid esile juhtiva jõuna, millel on märkimisväärne esindatus neljas riigis ja kokku on müüdud üle 16 000 sõiduki. Longo on Baltikumi suurim kasutatud autode jaemüüja! Meie teekond ei seisne ainult autode müügis; see on kasutatud autode turu ümberkujundamine.

Kui soovite teada rohkem Longo Grupi kohta, külastage palun meie ettevõtte veebilehte: https://www.longo.group/

Kus me asume

Meie jalajälg ulatub nelja riiki: Leedu, Läti, Eesti ja Poola, suurimates linnades nagu Tallinn, Riia, Vilnius ja uusim lisa Białystok. Kõigis neis asukohtades töötame selle nimel, et sobituda kohaliku autotööstuse maastikuga ja seda mõjutada, näidates eeskuju suurepäraste müügitavade ja müüdavate autode kvaliteediga.

www.longo.ee | Tallinn, Peterburi tee 81

Longo Tallinna kliendikeskus asub Lasnamäe linnaosas, TV3 büroohoone lähedal maantee nr. 1 ääres (Narva–Tallinn, E20).
www.longo.ee | Narva, Fama põik 10

Longo Narva müügiesindus asub Narva ühes suurimas kaubanduskeskuses "Fama". Kaubanduskeskus asub Tallinn-Narva maantee ääres.

Alates loomisest oleme aktiivselt tegutsenud kõigis neljas riigis. Oleme pühendunud kohaliku majanduse arendamisele, uute töökohtade loomisele ja kasutatud autode turu suuna määramisele. Iga aastaga tugevneb meie side nende piirkondadega, nagu ka meie otsus jätkata uuendusi ja ümberkujundamist.

Usume, et meie ärimudel töötab ja meil on tõendid selle tõestamiseks! Meie ainulaadse turundusstrateegiaga, mis põhineb traditsiooniliste reklaamiplatvormidest loobumisel veebikanalite ja meie ametlike veebisaitide kasuks, saame igal nädalal 100 000 unikaalset külastajat. Meie edulugu ilmestab autode müük kuue aasta jooksul kokku 170 miljoni euro väärtuses! Võime uhkusega öelda, et Longo lisati FT1000 2024 – Financial Timesi 1000 kõige kiiremini kasvava ettevõtte edetabelisse Euroopas. Kindlustasime üldarvestuses 550. positsiooni, Läti ettevõtete seas 1. koha ja Euroopa konkurentsitihedas autotööstuses 10. koha.

See edulugu ei oleks olnud võimalik ilma meie andekate professionaalide raske töö ja usuta meie ärimudelisse ning missiooni kasutatud autode müügituru moderniseerimiseks.

Head tööd head inimestele

Kuna Longo jätkab oma tegevuse laiendamist, otsime aktiivselt andekaid inimesi oma mitmekesise meeskonnaga liituma. Rohkem kui 140 töötajaga neljas riigis pakume dünaamilist ja kaasavat töökeskkonda. Baltikumi juhtivalt positsioonilt pakume kindlat töökohta, motiveerivat töötasu ning tööd selgetel ja õiglastel tingimustel. Täielik läbipaistvus — sama põhimõte, mida me müügis rakendame, kehtib ka meie töötajate kohta.

Innovatsiooni poole püüeldes kutsume teid olema osa meie loost, sest koos saame muuta ja parandada kasutatud autode müügiturgu.

Longos esindatud 28 automarki 987 pakkumisel olevast autost

Juhul kui vajate mis tahes etapis abi, ärge kõhelge ja võtke meiega ühendus!