Kuidas me Longo autosid enne müüki ette valmistame?

Longo eesmärk on tuua turule täiesti uus kvaliteeditase. Meie tegevus põhineb aususel, läbipaistvusel ja kõrgekvaliteetsetel autodel, mis on ühtlasi kvaliteetsed kogu meie valikus. Seetõttu läbivad kõik meie autod põhjaliku ettevalmistusprotsessi. Kui valite Longo auto, ei pea te muretsema lisakulude ega paranduste pärast – saate lihtsalt nautida muretut sõitu.

Pakume teile autosid, mis on ettevalmistatud koheseks sõiduks.

Pärast ostu meie usaldusväärsetelt tarnijatelt suundub iga hoolikalt valitud sõiduk meie teeninduskeskusesse Panevėžyses, Leedus. Longol on oma ettevalmistuskeskus, kus üle 60 spetsialisti valmistavad autosid enne müüki põhjalikult ette.

Protsess algab üksikasjalikust 150-punktilisest diagnostikast. Kontrollime kõige olulisemaid komponente peamistes mehaanilistes süsteemides, aga ka selliseid detaile nagu raadio töö ja polstrite välimus.

Longo teeninduskeskus on varustatud 20 remondijaamaga, kuhu auto liigub pärast diagnostikat. Me parandame mitte ainult mehaanilisi vigu, mida kontrollitakse tehnilise kontrolli käigus, vaid veendume, et kõik komponendid toimivad korralikult – alates pirnidest konditsioneerini ja istmesoojendusest piduriteni. Autod, mis jõuavad Longosse müüki on töökorras ja koheselt sõiduvalmis.

Hoolitseme rohkem kui lihtsalt auto tehnilise seisukorra eest! Teame, kui oluline on visuaalne aspekt sõiduki valimisel. Longos ei leia te kulunud rooli ega suuri mõlke ustel. Vajadusel asendame, taastame ja värvime üle (kasutame keskkonnasõbralikke veepõhiseid värve). Teie kätte jõuab töötav auto, mis rõõmustab silma.

See pole veel kõik! Pärast kõiki remonditöid puhastatakse iga auto professionaalsete ja keskkonnasõbralike toodetega. Kaks inimest puhastavad ja desinfitseerivad sõiduki interjööri põhjalikult, kogu protsess kestab üle 90 minuti. Te ei leia sealt eelmise omaniku jäetud mustust.

On aeg särada! Meie automatiseeritud stuudio pildistab sõidukit igast küljest. Pakume üksikasjalikke ja kvaliteetseid fotosid (klassikalisi ja 360°), nii et saate autot põhjalikult uurida ilma kodust lahkumata.

Täielike andmete, fotode ja dokumentidega lähevad meie autod müüki neljas riigis, valmis uue omanikuga kohtuma.

Kokkuvõttes allub iga Longo auto põhjalikule kontrollile ja vajalikele parandustele, mis tagavad selle tehnilise kontrolli läbimise. Lisaks hoolitseme nende elementide eest, mis ei mõjuta sõiduohutust, kuid on sõidumugavuse seisukohalt olulised. Lõpuks teeme täiendavaid pingutusi, et iga auto näeks hea välja.

Mingeid kompromisse pole – iga auto läbib sama protsessi, olenemata hinnast.

Täielik läbipaistvus – igale autole esitatakse diagnostikaraport. See tähendab, et saate teada, millises seisukorras see meieni jõudis ja mida me tegime.

Mingeid üllatusi pole – varjatud vigu ega ootamatuid talitlushäireid kohe pärast ostu ei esine.

Me hoolime sellest, et Teile jääks puhas sõidurõõm!

Juhul kui vajate mis tahes etapis abi, ärge kõhelge ja võtke meiega ühendus!