Kuidas peaksin kasutatud auto üle vaatama?

Põhjalik proovisõit ja auto ülevaatamine on enne ostu üliolulised. See on Teie parim võimalus veenduda, et valitud sõiduk vastab Teie soovidele ja nõudmistele, et tunnete end autot juhtides mugavalt ja naudite seda ning et auto sobib kõikide Teie vajadustega. Hindame oma mainet usaldusväärse ja läbipaistva ettevõttena ning pakume nii iga oma autoga proovisõite linnas. Samuti on Teil võimalus viia auto teeninduskeskusesse ülevaatuseks kolmanda isiku poolt. Lugege edasi, et saada lisateavet selle kohta, kuidas saate Longos oma järgmise auto üle vaadata.

1. Kuidas saan Longos proovisõitu teha?
2. Kas saan lasta auto üle vaadata vabalt valitud teeninduskeskuses?
3. Kas võin auto lasta üle vaadata oma mehaanikul?
4. Millist lisateavet auto kohta saab?

 

1. Kuidas saan Longos proovisõitu teha?

Proovisõitu saab teha kõikide praegu müügikohas olevate autodega. Saate kohtumise kokku leppida ja proovisõidu broneerida Teile sobivaks ajaks. Pange tähele, et proovisõit võtab linnaliikluses tavaliselt aega umbes 30 minutit. Kui Teil tekib proovisõidul auto või müügiprotsessi kohta veel küsimusi, saate vastused kas kohe või müügikohta naastes.

Enne proovisõitu valmistatakse auto selleks ette koos kogu ohutuks sõitmiseks vajaliku dokumentatsiooniga. Ärge unustage kaasa võtta oma juhiluba – seda tuletab Teile meelde ka meie müügijuht.

Kui tulete meie autoplatsile proovisõitu eelnevalt broneerimata, on sõit siiski võimalik, kuid võib juhtuda, et peate veidi ootama. Ooteaeg sõltub samal ajal teenindatavate klientide arvust. Eelbroneeritud proovisõidud tehakse eelisjärjekorras.

Pange tähele, et tehtavate proovisõitude arvule ei rakendu meelevaldseid piiranguid. Saate taotleda mitut proovisõitu samal päeval – see annab Teile parema ülevaate kaalutavatest autodest ja on abiks lõpliku otsuse tegemisel.
Longos esindatud 29 automarki 864 pakkumisel olevast autost

Kas saan lasta auto üle vaadata vabalt valitud teeninduskeskuses?

Kõik Longo autod on läbinud põhjaliku ülevaatuse ja on täielikult töökorras, et meie kliendid saaksid olla absoluutselt kindlad oma valitud sõiduki seisukorras. Siiski ei pea Te vaid meie juttu usaldama – võite auto viia ülevaatusele ükskõik millisesse enda valitud teenindusse. Soovitame kvaliteetse tagasiside saamiseks viia auto volitatud või hea mainega teenindusse. Meie tugispetsialist toob auto Teie poolt määratud ajal Teie valitud teenindusse.

Võtke Longoga ühendust, et taotleda auto ülevaatust kolmandalt isikult.

Kas võin auto lasta üle vaadata oma mehaanikul?

Meie müügikohas saate iga auto üle vaadata koos kaasavõetud autotehnikuga. Teil on lubatud ühendada diagnostikaseade sõiduki pardaarvutiga.

Millist lisateavet auto kohta saab?

Teave iga auto ja selle funktsioonide kohta kuvatakse meie veebisaidil koos üksikasjaliku fotogalerii ja 360° virtuaaltuuriga. Külastuse käigus annab müügijuht Teile ülevaate ka autost ja selle läbisõidust, ajaloost ja meie tehnikute poolt teostatud hooldusest.
Longos esindatud 29 automarki 864 pakkumisel olevast autost

Juhul kui vajate mis tahes etapis abi, ärge kõhelge ja võtke meiega ühendus!