Longo Garantii

Kui soovite osta kasutatud sõidukit, on ülioluline kontrollida, kas müüja annab mingisuguse garantii. Teie autoostu turvalisemaks muutmiseks pakume igale meie autole reaalset garantiid, et tunneksite end kindlalt juhul, kui autoga peaks midagi juhtuma. Kui tõesti midagi juhtub, parandame auto tasuta vastavalt meie garantiitingimustele.

Kasutatud auto garantii on leping, millega lubatakse katta teatud auto remondikulud. Need garantiid toimivad sarnaselt tootja garantiiga. Kui autol tekib mehaaniline rike, viite oma sõiduki litsentseeritud remonditöökotta diagnostiliseks kontrolliks. Kui vajalikud remonditööd kuuluvad Teie garantii alla, siis tasub automüüja remondikulud.

1. Kust saab kasutatud autode garantiid?
2. Mis on Longo garantii?
3. Mida Longo garantii sisaldab?
4. Kuidas Longo garantiid taotleda?
5. Kuidas garantiinõuet esitada?

1. Kust saab kasutatud autode garantiid?

Garantiilubadust peab toetama võime lubadus ka tegelikult täita nii ressursside kui ka pädevuse osas. Seetõttu ei saagi iga kasutatud autode edasimüüja sellist garantiid pakkuda. Longos saame seda aga teha tänu oma kvalifitseeritud tehnikutele, hästi varustatud teeninduskeskusele ja kogu tööle, mille oleme teinud oma autode eelkontrolliks ja ettevalmistamiseks enne müüki.

2. Mis on Longo garantii?

Iga Longo auto on läbinud üksikasjaliku hindamise ja auto varasemat ajalugu on kontrollitud erinevatest andmebaasidest, veendumaks sõiduki seisukorra vastavuses Longo rangetele standarditele. Samuti kontrollitakse autosid täielikult ja põhjalikult enne müügikohta tarnimist ning sõidukid läbivad põhjaliku kvalifitseeritud tehnikute poolt läbiviidava 150-punktilise ülevaatuse meie spetsiaalses ettevalmistuskeskuses. Meie pakkumistes nähtavad fotod ja kirjeldused kajastavad auto tegelikku seisukorda. Longo autode ettevalmistamise kohta saate rohkem lugeda siit.

Õnnelik klient räägib tõenäolisemalt meie teenuse kohta head. See on veel üks põhjus, miks anname igale autole kahekuulise või 3000 km garantii.

3. Mida Longo garantii sisaldab?

Isegi kõige töökindlamad autod võivad meid aeg-ajalt alt vedada. Iga rike võib põhjustada häireid, ebamugavusi ja lisakulusid. Longo garantii katab kõik sõiduki põhiosad: mootor, käigukast, starter, generaator ja reduktor (Longo garantiilepingu täielikku sisu vaadake siit).

4. Kuidas Longo garantiid taotleda?

See on käkitegu. Kui ostate oma järgmise auto Longolt, siis on garantii juba tehinguga hõlmatud. Sest soovime, et meie kliendid oleksid oma ostuotsustega rahul ja neis kindlad.

5. Kuidas garantiinõuet esitada?

1) Peaksite esimesel võimalusel ühendust võtma meie müügispetsialistidega telefonil 6003115 või e-posti aadressil info@longo.ee;
2) Pärast vestlust meie müügispetsialistiga toimetage auto esimesel võimalusel Longo müügipiirkonda aadressil Peterburi tee 81, Tallinn;
3)Auto üleandmisel koostatakse defektiakt ja Teie auto saadetakse diagnostikasse;
4)Diagnostikaandmete alusel teeme otsuse, kuidas autot kõige paremini parandada vastavalt garantiitingimustele.
5)Auto garantiiremondile kuluvat aega võivad mõjutada osade hankimine ja asendamine, kui need operatsioonid on vajalikud;
6)Hoiame Teid kursis hoolduse edenemise ja Teie auto hooldusest naasmise eeldatava kuupäevaga;
7)Pärast auto edukat remonti saate sõidukile järele tulla Longo müügipunkti.

Oluline teada:

1. Pukseerimisteenuse vajaduse korral katab transpordikulud klient.
2. Garantiiremondi ajaks Longo asendusautot ei paku. Lisateavet meie garantiilepingu kohta leiate siit.
3. Garantiinõue lükatakse automaatselt tagasi, kui kahjustatud või defektne osa on juba parandatud või asendatud kolmanda isiku teenuse raames.
Longos esindatud 29 automarki 864 pakkumisel olevast autost

Juhul kui vajate mis tahes etapis abi, ärge kõhelge ja võtke meiega ühendus!