Kuidas me töötame?

Me soovime muuta Baltikumi kasutatud autode turgu, pakkudes meie klientidele silmapaistvat ning täielikult läbinähtavat ja usaldusväärset autoostu kogemust. Lugege edasi ja uurige kuidas me oma autosid hangime ning neid ettevalmistame, enne kui need saabuvad meie müügikohtadesse.

1. Milleks valida auto Longost?

2. Kuidas meie autod enne veebis ilmumist ettevalmistatakse?

3. Kuidas meie autode fotosessioone tehakse?

1. Milleks valida auto Longost?

Algusest peale oleme Longos olnud ja oleme siiani väga konkreetsed selles osas, mida me teile, meie kliendile ostame ja kogu Baltikumis pakume. Peaksite teadma, et mitte igast autost ei saa Longo autot. Enne autode ostmist Hollandis, Belgias ja Saksamaal läbivad need põhjaliku ja üksikasjaliku kontrolli ja hindamise. Samuti teostatakse täpne taustauurimine erinevates andmebaasides. Sest me tahame olla täiesti kindlad, et iga sõiduki kvaliteet ja seisukord vastavad kõrgetele standarditele, mille oleme Longos ette seadnud.

Iga Longo auto:

1) On kompetentselt ja professionaalselt valitud ning ostetud meie endi spetsialistide poolt;

2) Longo Certified märgist kandvatel autode on 100% tõene läbisõidu ajalugu, mida tõendavad ka ametlikud dokumendid;

3) Pole kunagi varastatud ega osalenud suuremas avariis;

4) Pole kunagi kasutusel olnud taksona ega rendiautona;

5) Ei ole lahendamata finants, kindlustus ega ühtegi ülevalolevat võla probleemi;

6) On õigesti arvutatud lõpphind lähtudes auto tootmisaastast, läbisõidust, värvusest, seisukorrast ja tehnilistest näitajatest, sh mootori suurusest, käigukastist ja muudest näitajatest.

Longo ostuosakond püüab lakkamatult pakkuda oma klientidele laialdaseimat valikut hästihoitud kasutatud autosid Baltikumis. Meil on hetkeseisuga kodulehel saadaval rohkem kui 27 erinevat automarki ja üle 1000 auto. Meie teadmised ja turupositsioon võimaldavad meil tuua Baltikumi turule pidevalt uusi mudeleid, laiendades oma pakkumiste valikuid.

Juba üle 16 000 kliendi on Longost auto ostnud – sest nad hindavad silmapaistvat, läbipaistvat ja usaldusväärset ostukogemust.

Kuidas meie autod enne veebis ilmumist ettevalmistatakse?

Iga Longo kasutatud auto on põhjalikult kontrollitud ja täielikult hooldatud enne veebis ilmumist, et meie kliendid võiksid olla oma tulevase sõiduki seisukorras ja ohutuses täiesti kindlad.

Iga Longo auto läbib meie teeninduskeskuses põhjaliku 150-punktilise kontrolli. Meie kõrgelt kvalifitseeritud tehnikud kontrollivad kõike – alates mootorist, käigukastist, piduritest ja vedrustusest kuni elektrisüsteemide, kere ja salongini.

150-punktiline kontroll on jagatud järgmisteks etappideks:

1) vastuvõtt (auto visuaalne kontroll teeninduskeskusesse jõudmisel – veendumaks, et sõiduk ei oleks transpordi käigus kahjustada saanud);
2) mehaaniliste osade kontroll, sh hooldus, samuti õli- ja filtrivahetus igal autol;
3) elektroonika kontroll;
4) sisu kontroll, sh puhastus;
5) välispuhastus ja poleerimine;
6) üleandmine.

Rohkem kui 45 spetsialisti annavad endast igapäevaselt kõik, et meie kasutatud autod vastaksid seatud kõrgetele müügistandarditele.

Kuidas meie veebisaidi autode fotosessioone tehakse?

Pärast iga auto ülevaatust ja remonti on järgmiseks sammuks selle teekonnal fotosessioon, Baltikumi esimeses täisautomaatses 3D-fotostuudios.
Stuudio teeb 360° pilte iga Longo auto jaoks – iga auto pildistatakse enam kui 455 eraldiseisva nurga alt, pakkudes igale kliendile üksikasjalikku sise- ja välispildigaleriid, sealhulgas 360° virtuaaltuure nii seest kui väljast. Läbipaistvust hinnates peaksime tähele panema, et need fotod ei ole läbinud kosmeetilist töötlust Photoshopi või muude fototöötlusrakenduste kaudu.

Pärast fotosessiooni postitatakse autod Longo veebilehtedele üle Baltikumi, peale mida on nad valmis, et alustada teekonda uute omanike, meie klientide juurde.
Longos esindatud 28 automarki 872 pakkumisel olevast autost

Juhul kui vajate mis tahes etapis abi, ärge kõhelge ja võtke meiega ühendus!