Miks osta auto Longost?

Longo pakub mitmekesist sõidukite valikut, mis on tuntud oma kõrge kvaliteedi poolest. Samuti kogege erakordset kliendile suunatud teenindustaset. Vaadake, mis kaasneb auto ostuga Longost!

Turvaline ja läbipaistev tehing fikseeritud hinnaga

Tagame täieliku läbipaistvuse!

Hind, mida näete meie kodulehel on see mille maksate. Auto mida soovite osta on täielikult töökorras ning sõiduks valmis. Puuduvad igasugused lisakulud ning vajadus remondiks.

Hinna sees on auto tehniline ettevalmistus, puhastus, transport lähimasse Longo esindusse, tehniline ülevaatus, esmane registreerimine ja kõik vajalik paberimajandus.

 

Sõitke omadel tingimustel

Teil on täielik vabadus koheseks sõiduks! Samuti ei pea te teadma autode kõiki aspekte. Oleme valmis hea meelega vastama kõigile teie küsimustele teie valitud suhtluskanalit pidi. Te ei pea isegi külastama meie müügiesindust - teeme protsessi teile võimalikult mugavaks ja lihtsaks. Teie esitate omad küsimused ning meie meeskond vastab nendele ülima hea meelega.

 

Ei mingit survet, ei mingit ostukohustust

Proovisõit, kontroll teie valitud remondiettevõttes, broneerimine - kõik toimub teie tingimustele vastu tulles ning puudub igasugune ostukohustus, kuni olete ostusoovis kindel ning oma valikuga täielikult rahul! Autot saate osta ka eemalt - toimetame selle sinna, kuhu soovite ja kui see teile ei meeldi, saate selle 14 päeva jooksul tagastada.ejestracji.

 

Kindlus ennekõike - saadaval on pikendatud garantii

Igale autole kehtib regulaarne garantii 2 kuud või 3000 km. Pakume ka pikendatud garantiid, millega kaasneb täiendav kindlustunne, et teie uus auto on piisavalt kaitstud.

millega kaasneb täiendav kindlustunne, et teie uus auto on piisavalt kaitstud.

Proovige seda ise - kogege erinevust meie kodulehel või müügiesindustes

Külastage meid juba täna, et tutvuda meie ulatusliku kvaliteetsete autode valikuga, kohtuge meie asjatundlike meeskonnaliikmetega ja avastage, miks on Longo eelistatud valik klientide hulgas Baltikumis. Ootame teid, et leida just teile ideaalseim auto, mis vastab teie vajadustele kui ka ootustele.

Juhul kui vajate mis tahes etapis abi, ärge kõhelge ja võtke meiega ühendus!