Kuidas müügiprotsess toimib?

Soovime äri ajada just täpselt õiget moodi! Iga Longo auto on põhjalikult kontrollitud – enne müüki tulekut täielikult üle vaadatud ning läbinud põhjaliku 150-punktilise sõiduki ülevaatuse kvalifitseeritud tehnikute poolt spetsiaalses ettevalmistuskeskuses. Meie pakkumiste nimekirjas toodud fotod ja kirjeldused kajastavad sõiduki tegelikku seisukorda meie müügikeskustesse jõudmise seisuga. Altpoolt leiate lisateavet selle kohta, mida peate Longost autot ostes teadma.

1. Kuidas leian endale kõige paremini sobiva auto?
2. Kuidas autot testida saan?
3. Kas hind on lõplik?
4. Kuidas saan auto eest tasuda?
5. Kuidas auto kätte saan?
6. Kas minu autol on garantii?

1. Kuidas leian endale kõige paremini sobiva auto?

Longos leiate oma järgmise – või esimese – auto täielikult veebipõhiselt meie kodulehelt www.longo.ee, kus on näha üle 1000 sõiduki enam kui 24 erinevat automarki. Kõik meie veebisaidil loetletud autod kuuluvad Longole ning enne veebis ülespanekut on igaüks neist kvaliteedi tagamiseks hoolikalt valitud ja ette valmistatud. Meie autodel on Teie meelerahu tagamiseks ka garantii.

Alustage oma autootsingu teekonda meie kataloogist. Rakendades filtreid vastavalt oma vajadustele ja soovidele (saadaval 21 erinevat filtrit) leiate endale sobivaima auto!

Meie populaarseimad filtrid on järgmised:

mark/mudel – valige Teile meeldiv auto
aasta – valige auto eelistatud tootmisaasta
läbisõit – valige eelistatud odomeetri näit
kütusetüüp – valige eelistatud kütusetüüp, sealhulgas elektri- ja hübriidautode filtrid
keretüüp – valige auto keretüüp (näit. sedaan, luukpära jne.)
mootori suurus – neile, kes eelistavad teatud mootori suurust
käigukast – manuaal- ja automaatkäigukasti vahel valimiseks
hind – määrake ülemine, madalam või keskmine hind, mida olete valmis maksma
värv – kõigi kindlat värvi autode vaatamiseks
kohtade arv – kui otsite seitsmekohalist autot, kuhu mahub kogu pere
Filtrite rakendamisel kuvatakse vaid need pakutavad autod, mis vastavad Teie kriteeriumitele. Seejärel saate valiku kitsendamiseks rakendada veel edasisi filtreid või vaadata filtrid üle autode kaupa. Tutvuge auto põhiomaduste, varustuse, funktsioonide ja Longo sertifikaadiga. Sirvige meie autogaleriid ja vaadake 360-kraadist sise- ja välisvaadet – sissesuumides saate kõiki auto osi vaadata üksikasjalikult. Lugege siit lähemalt, kuidas Longos autode fotosessioone tehakse.

Kui olete oma vajadustele vastava auto leidnud, võite meie müügispetsialistiga aja kokku leppida või auto kohe broneerida!
Longos esindatud 28 automarki 941 pakkumisel olevast autost

2. Kuidas autot testida saan?

Põhjalik proovisõit ja auto ülevaatamine on enne ostu üliolulised. See on Teie parim võimalus veenduda, et valitud sõiduk vastab Teie soovidele ja nõudmistele, et tunnete end autot juhtides mugavalt ja naudite seda ning auto sobib kõigi Teie vajadustega. Hindame oma mainet, usaldusväärse ja läbipaistva ettevõttena ning pakume iga oma autoga proovisõite linnas ja maanteel. Samuti on Teil võimalus viia auto teeninduskeskusesse ülevaatuseks kolmanda isiku poolt.

3. Kas hind on lõplik?

Hindame läbipaistvust ka hindades. Igal Longo autol on asjakohaselt arvutatud lõpphind, mis põhineb auto tootmisaastal, läbisõidul, värvil, seisukorral ja tehnilistel näitajatel, sh. mootori suurus, käigukast, ülekanne ja muud parameetrid.

Kui valite auto mõnest teisest meie müügi asukohast (Riia või Vilnius), siis arvestage, et hinnale lisanduvad auto transpordikulud (99 € koos käibemaksuga) ja auto Eesti Vabariigis registreerimise kulud (192 € koos käibemaksuga). Nende teenuste kohta lisateabe saamiseks lugege edasi.

Juhime tähelepanu asjaolule, et igal kliendil on samuti võimalus külastada meie esindusi Vilniuses [www.longo.lt] ja Riias [www.longo.lv], et autoga tutvuda ja see osta. Kulude osas võib klient oodata sarnaseid kulutusi (võimalik, et isegi suuremaid) lisaks ajakulule.

Hea meelega ajame kõik Teie eest kõik ise korda, säästes Teie aega ja energiat, et saaksite valitud auto kätte võimalikult lühikese ajaga.

4. Kuidas saan auto eest tasuda?

Olete valmis Longost ostma oma uue või esimese auto ja uurite nüüd, millised rahastamisvõimalused Teile kõige paremini sobivad. Võimalusi on mitmeid – pangalaenust, järelmaksust või liisingpartneri teenuste kasutamisest oma säästude kasutamiseni. Lisateavet Teile paremini sobivate lahenduste leidmise kohta leiate siit.

5. Kuidas auto kätte saan?

 
Pärast arve tasumist saate autole järele tulla meie müügipunkti Tallinnas, Peterburi tee 81 või toome auto lisatasuta Teie koduukse ette*.

* saadaval veebitellimustele.

6. Kas minu autol on garantii?

Pakume igale meie autole reaalset kahekuulist või 3000 km garantiid. See annab kindlustunde juhuks, kui autoga peaks midagi juhtuma. Kui tõesti midagi juhtub, parandame auto tasuta vastavalt meie garantiitingimustele.

Lugege Longo garantii kohta lähemalt siit.
Longos esindatud 28 automarki 941 pakkumisel olevast autost

Juhul kui vajate mis tahes etapis abi, ärge kõhelge ja võtke meiega ühendus!