GardX – sõiduki välisvärvi ja salongi pikaajaline kaitse!

GardX sõiduki kaitsesüsteem tagab teie sõiduki välisvärvi ja salongimaterjalide pikaajalise kaitse.

Uudis kõigile Longo.ee klientidele. Kaitske oma just soetatud auto värvikihti GardX – pikaajalise värvikaitsega!

Teie sõiduki värvkate puutub kokku erinevate kahjustajatega - asfaldiosakesed, puuvaik, UV-kiirgus, happevihmad jms. Kui soovite säilitada sõiduki uueväärset välimust, siis vajab auto värvkate lisakaitset. Samuti on ohustatud ka auto salongimaterjalid - kogemata ümberläinud vedelikud, lemmikloomad, lapsed või reisijate tõttu salongi sattunud mustus võivad salongimaterjale rikkuda.

GARDX SÕIDUKI KAITSESÜSTEEM KAITSEB JÄRGMISTE OHTUDE EEST:
1. Puhastusained:

Sõiduki pesemine tugeva mustuseeemaldajaga võivad olla värvitud pindadele kahjulik. Kuigi sellised kemikaalid suudavad mustuse lihtsalt ja kiiresti eemaldada, on need kemikaalid agressiivsed, ja hakkavad pideva kasutuse puhul värvikihti kahjustama.

2. Päikese ultraviolettkiirgus

Päikese võimas ultraviolettkiirgus oksüdeerib värvipinna aja jooksul nii, et värvid tuhmuvad, näiteks punane tuhmub roosaks. GardX-i sõiduki kaitse süsteem kaitseb päikese kahjuliku ultraviolettkiirguse vastu sarnasel viisil nagu päikesekreem.

3. Äärmuslikud temperatuurid

Sõiduki kaitse süsteem toimib kõikides kliimades — alates Venemaa karmidest talvedest ja lõpetades Dubai kõrvetava kõrbega. GardX on loodud taluma ilmastikuelemente ning säilitama hoolimata ilmast eriti läikiva ja ühtlase lõpptulemuse.

4. Putukad ja nende kehavedelikud

Kuigi me ei saa vältida, et putukad autoga sõidu ajal kokku ei põrkuks, saab GardX-iga nad lihtsalt eemaldada. Äärmuslikes ilmastikutingimustes putukad kas külmuvad või kuivavad värvipinna külge, mistõttu on neid tavaliselt väga keerukas eemaldada.

5. Happevihm

Atmosfääri saasteained on värvitud pindadele väga kahjulikud. Elektrijaamade, lennukite ja sõidukite heitgaasid on vaid mõned saasteained, mida vihm sõiduki värvikihile paiskab. GardX on loodud viisil, mis takistab neil saasteainetel värvi kahjustamast.

6. Teesool, liikluse mustust, pori ja tõrv

Võimatu on autot puhtana hoida, eriti, kui sõidad teise auto taga. Kuuma ilmaga lagunev tõrv ja talvel puistatud sool on mõlemad värvitud pindadele kahjulikud ja kahjustavad kiiresti mistahes sõiduki väljanägemist.

7. Puumahl

Puudelt erituval naturaalsel mahlal on liimiga sarnased omadused. See mahl on väga kleepuv ja liimub värvikihi külge väikeste täppidena, nagu tugev vaik. Sõiduki kaitse süsteem on loodud selliselt, et puumahla oleks lihtne eemaldada ilma värvi kahjustamata.

8.Vedelikud

Õnnetusi juhtub, eriti, kui me autodes sööme ja joome. Sel põhjusel on GardX loonud nii riidest kui ka nahast katetele hooldusvahendi, mis ennetab selliste õnnetuste kahjusid auto sisule. Läbipaistvat polümeeri lisatakse istmetele ja vaibaga kaetud kohtadele, mis võimaldab plekke lihtsalt eemaldada, säilitades plekivabad pinnad.

GardX pole poleervaha, vaid kaitsekiht!

Võimsa nanotehnoloogiaga GardX sõiduki kaitsesüsteem moodustab kerevärvile äärmiselt vastupidava kihi, mis kaitseb seda keskkonnas leiduvate saasteainete eest. Kõrgläikega viimistluse kvaliteet on nagu salongiautodel ning see suurendab auto järelmüügiväärtust.

GardX:

  • Säilitab pesust pesuni uueväärse auto ilme
  • Hoiab sõiduki kõrgemat edasimüügiväärtust
  • Suurendab ohutust ning nähtavust halbades sõidutingimustes
  • Vastab standardile EN ISO 2812-5:2007
  • Kindlustab pikaajalise kestvuse välisvärvile, nahale ja riidematerjalidele
GardX pikaajaline värvikaitse eksklusiivselt kõigile www.longo.ee klientidele Super hinnaga: 490 eurot.
Uuri täpsemalt sisalduva kohta kontakteerudes meie spetsialistidega nr: 6003115 või kirjutades info@longo.ee

Juhul kui vajate mis tahes etapis abi, ärge kõhelge ja võtke meiega ühendus!