2 350 kasutatud autot müüdud aasta jooksul

2019 aastal müüs Longo Group 2 350 autot ja saavutas käibe 12.5 milljonit eurot.

Olenemata sellest, et oleme turul olnud vaid väga lühikest aega, oleme saavutanud väga tugeva positsiooni  ja müüme suures mahus kasutatud autosid, Terves Baltikumis ei ole ühtegi teist müüjat kes oleks saavutanud selliseid müüginumbreid, sõnas Longo Grupi juhatuse liige Edgars Cērps.

Edgars Cērpsi arvamusel usaldus kasutatud automüüjate vastu on vähene, kuna paljudel autodel puudub võimalus tutvuda nende ajalooga ning läbisõidud ei ole tõestatavad. Tehtud uuringud näitavad turu tegelikku olukorda ja statistiliselt kuni 70% autodel odomeetrinäidud pole tõendatavad.

“Meie autod tulevad usaldusväärsetelt partneritelt Hollandi, Belgia ja Saksamaa autoesinduste näol, kus meie meeskond kontrollib nende tausta suurima põhjalikusega ja juhul, kui autode ajalooga või tehnilise olukorraga on midagi korrast ära siis me neid autosid ei osta”, ütles E. Cērps.

Samuti rõhutab ta, et tegemist on ikkagi kasutatud autodega ja tehnilisi probleeme võib esineda. Selleks pakub ka ettevõte klientide rahulolu tagamiseks garantiid 2 kuud või 3000 km. E. Cērpsi arvamusel on just garantii võtmetähtsusega kuna pakub kliendile kindlustunde varjatud vigade eest.

Eelmisel aastal kasvas müük Eestis jõudsalt ning aasta lõpuks oli Longo Estonia käive lähemale miljonile eurole, müüdes umbkaudu 100 autot. Sellel aastal plaanime kasvatada müüginumbreid veelgi suuremal määral, ütles E. Cērps.

Longo grupist

AS “Longo Group” on rahvusvaheline ettevõte mis tegeleb kasutatud autode müügiga. Hetkel on meil esindused kolmes riigis Eestis, Lätis ja Leedus. Samuti on meil esindused Hollandis, Belgias ja Saksamaal, mis on spetsialiseerunud autode ostmiseks Baltikumi.

Ettevõte pakub läbipaistvat ja usaldusväärset automüügi ning finantseerimise teenust. 2019 aasta mais  avasime Riias suurima automüügiplatsi Baltikumis, mis mahutab 450 autot. Kokku on Baltikumis rohkem kui 800 autot, millel on garantii 2 kuud või 3000 km.

Juhul kui vajate mis tahes etapis abi, ärge kõhelge ja võtke meiega ühendus!