Garantii – ostja tagatis

Garantii annab ostjale kindluse juhuks kui autoga peaks garantii perioodil midagi juhtuma

Teatavasti saab uue autoga kaasa tootjapoolse garantii- vähemalt kaheks aastataks. Kuna uue auto ostmine on suur väljaminek, siis garantii annab ostjale teatud kindluse, et juhul kui autoga peaks midagi juhtuma,  siis automüüja lahendab selle probleemi - remondib auto või tasub ise remondi eest. Garantii iseenesest on lihtsalt öelda kindlustus auto seisundile ning osadele, mis tagab selle, et inimene, kes auto ostab ei peaks muretsema - kui auto garantii perioodil lakkab toimimast või ei toimi nii nagu peab.

Vähekasutatud ja kasutatud autosid müüakse üldjuhul ilma garantiita. Seega on määrava tähtsusega sõidukite kvaliteet ja keskseks küsimuseks müüja ausus. Ostes kasutatud auto võib sattuda vastamisi probleemiga, mil n.ö korras auto lühikese aja jooksul ära laguneb. Seejuures ei ole välistatud olukord, et süü veeretatakse ostajale tuues põhjuseks vale kasutusstiil vms. Alati ei ole abi  ka Tarbjakaitseamitist või kulukast kohtu tee ettevõtmisest.

Longo Estonia annab klientidele õiglase garantii

Kui te ostate auto meilt, siis lisandub ostule  garantii 2 kuud või 3000 kilomeetrit. See on piisav aeg, et süvitsi veenduda auto tehnilises seisukorras. Juhul, kui selle aja jooksul peaks autol esinema vigu, mis lähevad garantii tingimuste alla, siis remondib sõiduki Longo Estonia OÜ. Kuigi Longo Estonia OÜ-st saad kindla ajaloo ning läbisõiduga, kontrollitud ja korras sõiduki, siis olgem ausad - ei ole võimalik kunagi 100 protsendiliselt öelda, et autoga midagi ei juhtu. Garantiid andes lahendame probleemi võimalikult kiirelt meie remondipartnerite kaudu. Oleme väga tänulikud ja uhked meie klientide üle, kes on seni meie antud grantiid väärtustanud ja kasutanud. Meie väärtuseks on meie kliendid!

Võimalus jätta oma auto meile sissemaksuks

Lisaks, kui ostate auto Longo Estonia OÜ-lt on teil võimalus jätta oma vana auto meile sissemaksuks. Selleks võtke ühendust ja leppige kokku auto hindamine. Kontrollime teie auto ajalugu ja turu hetkeseisu. Seejuures on tähtis auto üldine väjanägemine ning tehniline seisukord. Lõplik hind sõltubki nendest faktoritest. Juhul kui auto vajab remonti võib meiepoolne pakkumine tulla väiksem kui turuväärtus, kuna me müüme ikkagi korras sõidukeid.

Läbipaistva müügiga ja kliendisõbraliku suhtumisega soovime saada juhtivaks automüüjaks Eestis. Meie räägime sõidukitest ja nende seisukorrast, mis vastab tegelikkusele. Kahtlemata autode osad kuluvad ja ei ole kunagi igavesed. Selleks on meil üle Eesti usaldusväärsed partnerid erinevate remondiettevõtete näol. Meie Longo Estonia OÜ-s usume, et kõik kliendid, kes meilt auto ostavad jäävad nii ostetud auto kui ka teenindusega väga rahule.

Juhul kui vajate mis tahes etapis abi, ärge kõhelge ja võtke meiega ühendus!